Zapraszamy na KURS SZYDEŁKOWANIA!

Aby robótki szydełkowe stały się czymś prostym i przyjemnym należy najpierw przestać się ich bać a później spróbować rozgryźć je od środka. W czasie kursu wyjaśnimy, jakie są  sposoby dziergania, dzięki którym patrząc na gotową pracę od razu zobaczysz, jak jest zrobiona. To prostsze niż się wydaje!

Nauczymy Cię szydełkowania od podstaw. Postaramy się, abyś po naszych warsztatach potrafił samodzielnie wykonać swój projekt.   Marzą Ci się robótki na szydełku? Własna czapka, maskotka, torebka czy serwetka? Zrób to z PIK! Pokażemy Ci szydełkowanie krok po kroku i  pomożemy je zrozumieć.

Jesteście gotowi na cudowną, szydełkową przygodę? Chcecie się zrelaksować w doborowym towarzystwie, przy kawie i słodkościach? Zapraszamy do PIK!

Organizacja: dysponujemy internatem, wyposażone sale do zajęć teoretycznych i praktycznych. W cenę wliczono bufet kawowy i materiały szkoleniowe. Wykonane prace przechodzą na własność uczestników kursu.

UWAGA: UCZESTNIK KURSU JEST ZOBOWIĄZANY PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ NA WARSZTATY WŁASNE SZYDEŁKO, POZOSTAŁE MATERIAŁY ZAPEWNIA ORGANIZATOR

Całość kursu zakończona uzyskaniem zaświadczenia wydanego przez Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego PIK w Tarnogórze.

 

P.S. Zaproście swoich znajomych i dołączcie do naszej kreatywnej prowadzącej, p. Małgorzaty Siudym.

 

P.S. Zaproście swoich znajomych i dołączcie do naszej kreatywnej prowadzącej.