Profesjonalne kursy stylizacji paznokci. Pracuj jako stylistka od zaraz! Możliwość uczęszczania na zajęcia z własnymi modelkami.

1. Stylizacja paznokci dla początkujących

Kurs stylizacji paznokci dedykujemy osobom początkującym, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na wysokim, profesjonalnym poziomie. Celem szkolenia jest przygotowanie do wykonywania manicure mechanicznego, frezarkowego, biologicznego, SPA, japońskiego, zabiegu parafinowego wraz ze zdobieniem i malowaniem paznokci lakierami oraz stylizacji paznokci metodą żelową na tipsie i formie oraz manicure hybrydowego. Prace wykonywane są na modelkach, które zapewnia placówka. Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe.

1. Higiena
  2. Anatomia paznokci
  3. Manicure biologiczny (frezarka lub cążki)
  4. Manicure SPA (zabieg parafinowy)
  5. Manicure japoński
  6. Żel na naturalną płytkę

(Klasyfikacja żeli. Zasady pracy przy zastosowaniu systemów światło utwardzalnych. Stylizacja żelem kolorowym)

1. Manicure hybrydowy

(Wskazania do wykonania manicure hybrydowego. Przeciwwskazania do wykonania manicure hybrydowego. Metody nakładania. Różnica między hybrydą a żelem kolorowym. Wykonanie manicure hybrydowego)

1. Metoda żelowa na tipsie

(Zasady pracy z tipsem. Wykonanie french. Sposoby aplikacji ozdób)

1. Metoda żelowa na formie

(Przedłużanie paznokci na formie. Zastosowanie kamuflaży (cover). Sposoby aplikacji ozdób)

Czas trwania kursu: 40 godzin- zajęcia teoretyczne i praktyczne (forma weekendowa)

Organizacja: dysponujemy internatem, wyposażone sale do zajęć teoretycznych i praktycznych. W cenę wliczono bufet kawowy i materiały szkoleniowe.

Całość kursu zakończona uzyskaniem zaświadczenia wydanego przez Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego PIK w Tarnogórze.

1. Stylizacja paznokci metodą akrylową

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na profesjonalnym poziomie. Celem szkolenia jest przygotowanie do wykonywania stylizacji paznokci metodą akrylową na tipsie oraz metodą akrylową na formie.

1. Higiena
  2. Anatomia paznokci
  3. Metoda akrylowa na tipsie
  4. Tipsy szklane
  5. Tipsy mleczne
  6. Zdobienia typu french
  7. Wtapianie ozdób
  8. Metoda akrylowa na formie
  9. Przedłużanie na formie
  10. Zdobienia typu french
  11. Wtapianie ozdób
  12. Zdejmowanie paznokci akrylowych – omówienie

• Stylizacja paznokci metodami żelowymi

Kurs stylizacji paznokci 3 metody przeznaczony jest dla osób początkujących, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Celem szkolenia jest przygotowanie do wykonywania stylizacji paznokci metodą żelową na tipsie i formie oraz manicure hybrydowego. Prace wykonywane są na modelkach (po dwie, trzy dziennie), które zapewnia placówka. Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe.

1. Manicure hybrydowy
  1. Wskazania do wykonania manicure hybrydowego
  2. Przeciwwskazania do wykonania manicure hybrydowego
  3. Metody nakładania