Korepetycje, zajęcia rozwijające zainteresowania dla dzieci i młodzieży:

Od roku szkolnego 2019/20 prowadzimy intensywną naukę na zasadzie korepetycji (poziom szkoły podstawowej i średniej).

Oferta korepetycji, zajęć rozwijających zainteresowania:

•  „Akademia malucha”- język angielski
  • Język angielski dla uczniów szkół podstawowych
  • Język angielski- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  • Język angielski dla uczniów szkół średnich
  • Język angielski- przygotowanie do matury

• „Akademia malucha”- język niemiecki
  • Język niemiecki dla uczniów szkół podstawowych
  • Język niemiecki- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  • Język niemiecki dla uczniów szkół średnich
  • Język niemiecki- przygotowanie do matury

• Polubić matematykę- korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej
  • Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
  • Przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki- poziom podstawowy i rozszerzony
  • Język polski poziom szkoły podstawowej i szkoły średniej
  • Język polski- pomoc w czytaniu i pisaniu (dzieci z opinią PPP)
  • Zajęcia gimnastyczne
  • Zajęcia artystyczne w tym: warsztaty scrapbookingu, warsztaty decoupage, bukiety z lizaków i cukierków, warsztaty tematyczne- świąteczne.

Niebanalna oferta, świetne pomoce dydaktyczne, atrakcyjny system motywacyjny, pełni energii i świeżych pomysłów nauczyciele, czynni zawodowo nauczyciele oraz nieustannie zaskakujące metody nauczania. Praca w małych grupach.

Kursy dla dorosłych

Oferta korepetycji, zajęć rozwijających zainteresowania:

Zajęcia mające na celu przygotowanie do pracy za granicą! Wyjeżdżasz za granicę jako opiekun osoby starszej? podejmujesz prace zarobkową jako pracownik fizyczny? Znalazłeś atrakcyjną ofertę zatrudnienia w zagranicznej firmie? A może chcesz podjąć prace w swojej okolicy ale wiesz, że możesz mieć kontakt z obcokrajowcami (restauracje, bary)? Język stanowi dla ciebie barierę? Nie musi tak być! Nauczymy cię komunikacji w obcym języku, prowadzący zajęcia kładą nacisk płynna rozmowę i ciągłą praktykę. Nie ważne na jakim poziomie znasz język obcy- pomożemy ci wyrazić twoje myśli w obcym języku oraz nauczymy nowych słów i prawidłowej gramatyki. Oferujemy naukę następujących języków:

• język angielski
  • język niemiecki
  • język włoski

Dla osób dorosłych, szukających sposobu na domowa nudę, chcących nauczyć się czegoś nowego proponujemy również:

• zajęcia gimnastyczne (siatkówka, koszykówka, step, pilates, zumba, piłka nożna halowa)
    *Możliwość wynajmu sali gimnastycznej dla grup indywidualnych.